• nl
« Alle veilingitems

Schilderij ” onbezorgd” van Jet Rens incl workshop

Beschrijving

Prachtig schilderij van JetPaint

Het heet “onbezorgd”  hoe toepasselijk!

workshop inclusief materialen en koffie of thee. Je krijgt een ingelijst schilderijtje  mee en duurt ongeveer  3 a 4 uur maximaal

4 pers tegelijk en datum in overleg

Jet Rens, geboren in Friesland.

Nadat ik mijn zonen heb gekregen, ben ik serieus begonnen met schilderen en tekenen.

Doordat ik nu zelf kinderen heb, vind ik portretten erg leuk om te maken. Wanneer een opdracht een
dierbaar persoon betreft, is het voor mij een uitdaging om net dat specifieke van die persoon in het
portret te brengen

http://jetpaint.nl

Mocht u na het zien van de site vragen hebben of een opdracht willen geven, dan kunt u mij altijd mailen naar info@jetpaint.nl. In ieder geval veel kijkplezier en bedankt voor uw bezoek op mijn site. Regelmatig wordt deze aangevuld dus blijf kijken!

Groetjes Jet

Verkoopwaarde: 150

Startbod: € 75

De veiling sluit over:

De veiling is gesloten!

Sponsoren Lock me Up - Free a Girl

Sponsoren

Internative Mollie Intermax I&B Allroundbouw Signwise Levanto CDN77