• nl
« Alle veilingitems

PoArtrybook Jij & Ik

Beschrijving

Het boek PoArtryBook Jij & Ik, kaartenset en als extra een grote kaart en een gedicht.

*PoArtryBook jij & ik*

*Waar een jij is,*
*ben ik graag ik*
*en waar we wij zijn*
*is altijd een SAMEN.*

​K​ort gezegd – de totale gedachte van ons *Poartrybook Jij & Ik*

PoArtrybook Jij & Ik is een creatief initiatief uit Twente.

*Jij & Ik …. Liefde, geen liefde, verloren zijn, gevonden worden, ​alleen

of samen. Prachtige gedichten en vrolijke kunst. Ontroerend, luchtig of

blij maar altijd diepgaand. Gedichten waar iedereen zich in zal en kan

herkennen.*

Caro Niekus en Roel Dikken, troffen elkaar in een creatieve match en een

gedeelde passie. De letters van Caro vonden letterlijk kleur in de

illustraties van Roel. Ze herkennen in elkaar de manier waarop ze zich

creatief uiten: iets ontstaat en de vorm, die komt zoals het ontstaat.

Spontaan. Net zo spontaan als het besluit om deze bundel te gaan

samenstellen, want ineens klopte het. Met de tekeningen van Roel, ook

bekend als jamkaReD, die moeiteloos bij alle gedichten passen. Samen met

Carolina Zayat (designer) en Patricia Roukens (PR & projectmanager) is

PoArtryBook Jij & Ik volledig in eigen beheer uitgegeven. Het bevestigt

maar weer eens de kracht van het samen doen, samen ondernemen.

*Jij & Ik = samen…. *

Letterlijk dus ook. En die jij&ik dragen wij graag uit. Daarom geven wij

met liefde 2 van onze boeken cadeau aan de fantastische actie #lockmeup

voor freeagirl. En we hopen dat de opbrengst hiervan, een kleine, maar mooie

bijdrage levert deze week.

PoArtryBook: www.poartrybookjijenik.nl

Hoogste bod: € 5

De veiling sluit over:

De veiling is gesloten!

Biedingen

Anoniem  € 5

Sponsoren Lock me Up - Free a Girl

Sponsoren

Internative Mollie Intermax I&B Allroundbouw Signwise Levanto CDN77