• nl
« Alle veilingitems

Overnachting in Hampshire Hotel-City Groningen

Beschrijving

Wanneer je zin hebt in een nachtje weg in een bruisend centrum, ben je in Groningen aan het goede adres! Je kan naast culturele activiteiten (museum, architectuur, kunst, de vele hofjes) ook naar hartenlust shoppen, heerlijk dineren in één van de vele restaurants in de stad, gezellig een kroegentocht maken of met de fiets de prachtige natuur rondom de stad bekijken.

Ons hotel, het Hampshire Hotel – City Groningen ligt op 5 minuten lopen van de Martinitoren en het Groninger Museum. In de loungeruimte met open haard bevindt zich de hotelbar. Op reservering kan je ontspannen in de gratis sauna en het Turkse stoombad. Voor het solarium geldt een toeslag. Op elke verdieping zijn gratis koffie- en theefaciliteiten beschikbaar. Het ontbijtbuffet bestaat uit een verscheidenheid aan broodjes en Nederlandse lekkernijen.

Via deze veiling bieden wij onze executive suite aan, voor een overnachting inclusief ontbijt. (op basis van beschikbaarheid) De kamer is voorzien van airconditioning, een flat screen-tv en gratis WiFi. Naast deze faciliteiten zijn er koffiefaciliteiten op de kamer en de badkamer is voorzien van een aparte douchecabine en single jacuzzi.

Verkoopwaarde: € 190,-

Hoogste bod: € 100

De veiling sluit over:

De veiling is gesloten!

Biedingen

Anoniem  € 100

Sponsoren Lock me Up - Free a Girl

Sponsoren

Internative Mollie Intermax I&B Allroundbouw Signwise Levanto CDN77