• nl
« Alle veilingitems

Lekker lunchen American style bij Sevenhills

Beschrijving

Wil jij doneren en daarvoor iets lekkers in de plaats?

Wil jij overheerlijk lunchen in prachtig Delft?

Sevenhills bied het volgende item aan om te veilen:

  • 3 gangen lunch
  • Inclusief dranken
  • Na afloop de meest waanzinnige dikke knuffel die je ooit gehad hebt!

Bied mee en wie weet zit jij binnenkort in het zonnetje te genieten van al het lekkers dat Sevenhills te bieden heeft!

Natuurlijk kom ik jullie even persoonlijk bedanken 🙂

Verkoopwaarde: 80

Startbod: € 50

De veiling sluit over:

De veiling is gesloten!

Sponsoren Lock me Up - Free a Girl

Sponsoren

Internative Mollie Intermax I&B Allroundbouw Signwise Levanto CDN77