• nl
« Alle veilingitems

Een dagje naar SEA LIFE (2 personen)

Beschrijving

Een dagje naar SEA LIFE in België voor 2 personen

Maak een boeiende ontdekkingsreis langs de Amazonerivier, zeeën en oceanen. Meer dan 50 aquaria tonen het wonderlijke onderwaterleven van meer dan 2.500 zeedieren. Van spectaculaire haaien in de haaientunnel, beruchte piranha’s tot een prachtige zeeschildpad, je vindt het allemaal in Sea Life. En vanop Rocky’s Klimavontuur heb je een spectaculair zicht op de zeeleeuwen, knotsgekke pinguïns en speelse otters.

Startbod: € 20

De veiling sluit over:

De veiling is gesloten!

Sponsoren Lock me Up - Free a Girl

Sponsoren

Internative Mollie Intermax I&B Allroundbouw Signwise Levanto CDN77