• nl
« Alle veilingitems

ChiqueBoss Black Dress Maat M/L.

Beschrijving

Van een van Nadira’s favoriete webshops ChiqueBoss, mag zij 2 prachtige jurken ter veiling stellen. Hoe geweldig is het om te shinen in deze bijzondere black dress en tegelijkertijd bij te dragen aan een goed doel?! De maat van de jurk is maat M/L (Maat L, dat iets kleiner valt).

chiqueboss.jpg

Verkoopwaarde: 34

Hoogste bod: € 27

De veiling sluit over:

De veiling is gesloten!

Biedingen

Anoniem  € 27
Anoniem  € 26

Sponsoren Lock me Up - Free a Girl

Sponsoren

Internative Mollie Intermax I&B Allroundbouw Signwise Levanto CDN77