• nl
« Alle veilingitems

2 tickets voor 3 dagen Lowlands, incl. camping en unieke verrassing!

Beschrijving

Lowlands 2017 is jarig! Dit jaar beleeft het festival alweer haar 25e editie.

Zoals ieder jaar wordt het terrein in Biddinghuizen getransformeerd tot een feestelijk paradijs.

Naast de hoogwaardige muzikale line-up, staat Lowlands ook al een kwart eeuw garant voor een uitgebreid randprogramma: workshops, comedy, film of wetenschap, niets is te dol. Zo kon stonden vorig jaar Hans Teeuwen en Yuri van Gelder op het grootste podium. Dat kan écht alleen op Lowlands!

Grijp je kans en biedt op;
2 tickets voor Lowlands
Incl. 3 nachten op een camping slapen (zelf tent meenemen)
Inclusief een unieke en onvergetelijke verrassing!

Datum: 18 augustus 2017 (vr) – 20 augustus 2017 (zo)
Locatie: Biddinghuizen, Flevoland
Genre(s): alternatief, rock, pop, dance, elektronisch, indie, folk, metal.

Find Lowlands om Facebook:

Met dank aan Tonnie Buitink!

Hoogste bod: € 280

De veiling sluit over:

De veiling is gesloten!

Biedingen

Anoniem  € 280
Renate Wijma  € 275

Sponsoren Lock me Up - Free a Girl

Sponsoren

Internative Mollie Intermax I&B Allroundbouw Signwise Levanto CDN77